World Dance Event, 150 kinderen dansen samen!
Vrijdag 26 oktober vond het World Dance Event 2012 plaats.
Zes basisscholen uit de gemeente Bodegraven-Reeuwijk hebben met hun leerlingen van groep 7 deelgenomen aan dit project. De kinderen werden in 8 groepen verdeeld waarna elke groep met een bepaalde dansstijl aan de gang ging. In de ochtend werd de dansworkshops gevolgd, s middags kwamen alle groepen samen in de theaterzaal en volgde er een spetterend optreden voor klasgenootjes, vaders, moeders, opa’s en oma’s en andere belangstellenden.
Het dansproject is opgezet om kinderen kennis te laten maken met verschillende dansstijlen. Daarnaast worden de leerlingen van alle deelnemende scholen door elkaar gehusseld zodat kinderen van onze gemeente elkaar beter leren kennen. Ontmoeting neemt daar een belangrijke plaats bij in. Daarnaast is bewegen belangrijk.
De dansen werden aangeleerd door professionele dansers uit de gemeente. Van Streetdance tot Klassieke dans van Afrikaanse dans tot Zumba, een bonte mix van verschillende dansen.
Tijdens de eindpresentatie deden de kinderen enthousiast mee en namen ze dankbaar het luide applaus van het publiek in ontvangst.











