Medewerkers

Directeur/programmeur: Ton van Rheenen
t.vanrheenen@evertshuis.nl
Culturele projecten/programmering/vrijwilligers: Esther Didden
e.didden@evertshuis.nl 
Horeca manager: Jeannette Haveman
j.haveman@evertshuis.nl
Financieel medewerker/personeelszaken: Eveline van der Laag 
e.vanderlaag@evertshuis.nl
Financieel administrateur: Trudie Bukman
t.bukman@evertshuis.nl
Commercieel medewerker/organisatie avonden: Christie Lourens
c.lourens@evertshuis.nl
Medewerker publiciteit en communicatie: Alice Bekkering
a.bekkering@evertshuis.nl
Theaterkassa medewerker: Adri Oosterbroek
a.oosterbroek@evertshuis.nl

Bestuur:
Cor de Raadt (vz)
Willem van Essel 
Jackie van de Vlis 
Volkert Batelaan 
Ben Sinnige 
José de Feijter