Medewerkers

Directeur/programmeur: Ton van Rheenen
t.vanrheenen@evertshuis.nl

Culturele projecten/programmering/vrijwilligers: Esther Didden
e.didden@evertshuis.nl 

Financieel medewerker/personeelszaken: Eveline van der Laag 
e.vanderlaag@evertshuis.nl

Commercieel medewerker/zaalverhuur: Christie Lourens
c.lourens@evertshuis.nl

Publiciteit en communicatie: Alice Bekkering
a.bekkering@evertshuis.nl

Theaterkassa medewerker: Adri Oosterbroek
a.oosterbroek@evertshuis.nl

Financieel controller: Trudie Bukman
t.bukman@evertshuis.nl

Horeca: Jip Keppels
j.keppels@evertshuis.nl

Beheer: Leonard Rijm
l.rijm@evertshuis.nl

Bestuur:
Cor de Raadt (vz)
Willem van Essel 
Jackie van der Vlis 
Volkert Batelaan 
Ben Sinnige 
José de Feijter