Medewerkers

Directeur/ programmeur: Ton van Rheenen
t.vanrheenen@evertshuis.nl

Programmering en educatie: Esther Didden
e.didden@evertshuis.nl

Commercieel medewerker/ zaalverhuur: Christie Lourens
c.lourens@evertshuis.nl

Publiciteit en communicatie: Alice Bekkering
a.bekkering@evertshuis.nl

Financieel administratief medewerkster: Eveline van der Laag
e.vanderlaag@evertshuis.nl

Beheer: Leonard Rijm
l.rijm@evertshuis.nl

Theaterkassa medewerker: Adri Oosterbroek
a.oosterbroek@evertshuis.nl

Financieel controller (2020): Trudie Bukman
t.bukman@evertshuis.nl
Per 1 april 2021: Mandy  Beukers
controller@evertshuis.nl

Horeca: Toine van Niekerk
toine@evertshuis.nl

Bestuur:
Cor de Raadt (vz)
Willem van Essel
Jackie van der Vlis
Volkert Batelaan
Gert Kwakernaak
José de Feijter

Meer info zie Stichting Evertshuis>>